Haber

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Tutsoy’dan Başkan Yıldırım’a teşekkür

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Cem Tutsoy, Dava Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Tutsoy, yaptığı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla Mersin’de “2023 İçin Yanlış Yok: Aday Belli, Karar Belli” temalı miting düzenleneceğini bildirdi.

Yıldırım’ın miting öncesi bölge ziyaretleri kapsamında Adana’da örgüt üyeleriyle de görüştüğünü belirten Tutsoy, şunları kaydetti:

“Önderliğimizin öz oğlu Sayın Devlet Bahçeli, Türk gençliğinin lideri, liderimiz Ahmet Yiğit Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirilecek ‘2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net’ Mersin mitingi öncesi Hukuk Büroları Genel Başkanımız, bölge ziyaretleri kapsamında ilimizi onurlandırdı. Lider, MHP Adana il ve ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, Türkiye Kamu-Sen Adana Şube Lideri ve şube temsilcileri, TÜRKAV Adana İl Başkanı, muhtarlar Yerel basın mensupları ve örgüt mensupları ile toplantıya geldiler. Ziyaretinden dolayı Sayın Genel Başkanımıza şükranlarımızı sunarım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu